Spektakl pt. “Dzieciątko” w wykonaniu Lesznowolskiego Teatru Podmiejskiego

16.12.2012 roku odbyła się premiera sztuki “Dzieciątko” na podstawie powieści pt. “Jezus z Nazaretu” Romana  Brandstaetter`a w adaptacji Konrada Materny, a wykonywali ją aktorzy z Lesznowolskiego Teatru Podmiejskiego.

Po wielkim sukcesie, jaki odniósł pierwszy spektakl Lesznowolskiego Teatru Podmiejskiego, jakim była sztuka dla całych rodzin pt. “O giermku Stachu i smoku z Jury, dramat to to straszny lecz nie ponury”, tym razem mogliśmy oglądać bożonarodzeniowe przedstawienie przedstawiające okoliczności narodzin Jezusa. Podczas przedstawienia przenieśliśmy się ponad dwa tysiące lat wstecz, aby poznać nie tylko tajemnicę narodzenia Zbawiciela, ale także osoby, które w tamtym czasie miały swój udział w tej tajemnicy, czyli Zachariasza, Elżbietę, Józefa, Maryję, mędrców, pasterzy, Salome i Heroda.

Dziś kolejny spektakl, który odbędzie się o godz. 19.00 w świetlicy w Janczewicach. Wszystkich chętnych zapraszamy 30 minut przed przedstawieniem. Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 12 roku życia.

Wydarzenie biletowane. Cena biletu normalnego 10 zł., ulgowego – 5 zł. Bilety do nabycia na pół godziny przed przedstawieniem na miejscu spektaklu.

Plakat z zaproszeniem:

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej kilka zdjęć z premiery:

Więcej zdjęć z premiery:
http://www.gok.lesznowola.pl/index.php?id=611

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *